dimensioni dwara janhit mein jaari :)

Noble Concierge postanowiło zmienić formułę przyznawania wyróżnień, dzięki czemu ju…

Pożyczka internetowa Noble Concierge postanowiło zmienić formułę przyznawania wyróżnień, dzięki czemu już od teraz każdy może przesłać swoją propozycję wyjątkowego miejsca, zdarzenia, firmy czy osoby.
sas(42546;
„Mamy nadzieję, że zmieniona forma Rekomendacji pozwoli nam lepiej dotrzeć do tych marek, czy produktów, które szczególnie zasługują na wyróżnienie ”-mówi o nowych zasadach Aleksandra Łachmańska, odpowiedzialna za Rekomendacje w Noble Concierge. „ Chcąc, zaś podkreślić różnorodny profil działalności naszej firmy otwieramy się na propozycje wyszukane, jak i te praktyczne ułatwiające codzienną egzystencję.”

Rekomendacje Noble Concierge na nowych zasadach obowiązują już od wyróżnień kwietniowych. I to właśnie w tym miesiącu, spośród wielu propozycji wybraliśmy markę Dornbracht i jej nowoczesną linię Supernova.

Supernova to oryginalna armatura łazienkowa reprezentująca wzornictwo progresywne i jedyne w swoim rodzaju. Charakterystyczne dla niej są błyszczące powłoki, jak np. champagne – jasne złoto, których zewnętrzną warstwę wykonano z 22-karatowego złota. Nietypowe rozwiązania techniczne sprawiają, że Supernova jest produktem ekologicznym, ogranicza zużycie wody zapewniając przy tym optymalny jej przepływ.

„Dlaczego Supernova? Przy wyborze tych Rekomendacji, chcieliśmy, aby wyróżnienie było nie tyle co nowinką na rynku, ale też rozwiązaniem poprawiającym jakość naszego życia. Supernova firmy Dornbracht spełnia owe kryteria, a przy okazji jest pomysłem bardzo innowacyjnym” – komentuje wybór Iwona Karczewska z Noble Concierge.

Źródło: Noble Bank

Darmowa pożyczka


Leave a Reply